Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Polska Hokej Liga

We wtorek zaległy mecz 31. kolejki: KH Energa – Zagłębie

7 miesięcy temu | 10.01.2022, 15:35
We wtorek zaległy mecz 31. kolejki: KH Energa – Zagłębie

We wtorek, 11 stycznia odbędzie się zaległy mecz 31. kolejki Polskiej Hokej Ligi, w którym KH Energa Toruń zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Mecz rozpocznie się o godz. 18:30 i będzie transmitowany na platformie polskihokej.tv.

Początkowo mecz miał odbyć się 22 grudnia 2021 roku, ale został przełożony na 11 stycznia w związku z sytuacją potwierdzonego zakażenia zawodników Zagłębia wirusem COVID-19 oraz izolacji części hokeistów sosnowieckiej drużyny.

Stalowe Pierniki w niedzielę, 9 stycznia po dramatycznym spotkaniu pokonały GKS Tychy 3:2 w karnych. Torunianie prowadzili przez większość spotkania, ale dały się zaskoczyć śląskiej drużynie pod koniec trzeciej tercji. W serii rzutów karnych znakomicie spisał się bramkarz Conrad Molder, który obronił wszystkie cztery strzały a z jego kolegów z drużyny trafili Huhdanpaa i Syty. Po raz pierwszy w tym sezonie Stalowe Pierniki pokonały drużynę z Tychów.

Sosnowiczanie także mają za sobą udany ostatni mecz. W piątek, 7 stycznia pokonali pewnie na wyjeździe Tauron Podhale Nowy Targ 6:0. Bardzo dobrze spisali się Yevgeni Nikiforov i Ruslan Bashirov. Obaj strzelili po dwa gole.

Wtorkowy mecz rozpocznie się o godz. 18:30 i będzie transmitowany na platformie polskihokej.tv.


Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Główny
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet Dywizji IB
Partner Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Dywizji 1B
Partnerzy Medialni
Instytucje