Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Polska Hokej Liga

Wtorkowe mecze PHL: Rozpędzone Pasy kontra lider

10 miesięcy temu | 24.01.2022, 13:54
Wtorkowe mecze PHL: Rozpędzone Pasy kontra lider

We wtorek, 25 stycznia zostaną rozegrane trzy zaległe mecze Polskiej Hokej Ligi. W derbach Małopolski Comarch Cracovia, która wygrywa mecz za meczem, zmierzy się z liderem rozgrywek Re-Plast Unią Oświęcim.

Comarch Cracovia podejmie lidera tabeli Re-Plast Unię Oświęcim. Ostatnio krakowianie są w znakomitej formie, bo wygrali sześć ostatnich meczów ligowych. Ponadto pod koniec roku wygrali Puchar Polski. Oświęcimianie przechodzą kryzys. Trzy ostatnie spotkania zakończyły się ich porażką, a w ostatnią niedzielę przegrali z GKS Tychy aż 1:8. Ostatnim razem tyszanie strzelili im osiem bramek 22 stycznia 2016 roku. Spotkanie zostanie rozegrane w ramach 34. kolejki.

W Sanoku miejscowy Ciarko STS w zaległym spotkaniu 32. kolejki zmierzy się z TAURON Podhalem Nowy Targ. W niedzielę sanoczanie przegrali z KH Energa Toruń 0:5. Nowotarżanie nie wygrali od 11 spotkań. Ostatnim raz zwyciężyli z… Ciarko STS 4:1.

Zagłębie Sosnowiec podejmie GKS Katowice. Sosnowiczanie będą chcieli się zrehabilitować za niedzielną porażkę 3:10 z Cracovią. Jedynym pozytywnym akcentem w tym spotkaniu był hattrick Jarosława Rzeszutki. Katowiczanie wracają do swojej optymalnej formy. Wiadomo, że ciężko gra się bez lidera drużyny. Grzegorz Pasiut jest bowiem kontuzjowany, ale i bez niego jego koledzy dobrze sobie radzą. Swój ostatni mecz zakończyli zwycięstwem 4:3 po dogrywce z Re-Plast Unią Oświęcim. Ten mecz zostanie rozegrany w ramach 30. kolejki.

Wszystkie mecze będą transmitowane na platformie www.polskihokej.eu

Wtorek, 25 stycznia

32. kolejka

Ciarko STS Sanok – Tauron Podhale Nowy Targ, godz. 18:00

34. kolejka

Comarch Cracovia – Re-Plast Unia Oświęcim, godz. 18:30

30. kolejka

Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice, godz. 19:00

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Główny
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie kobiet
Partner Mistrzostw Świata 1B do lat 20
Partnerzy Medialni
Instytucje