Zaległe mecze 1. kolejki PHL. Wieczór niespodzianek

1 rok temu | 20.09.2022, 20:56

We wtorek, 20 września zostały rozegrane dwa zaległe mecze pierwszej kolejki Polskiej Hokej Ligi. Marma Ciarko STS Sanok dzięki piorunującej trzeciej tercji pokonała faworyzowany GKS Tychy, a KH Energa Toruń pewnie wygrał z wyżej notowaną Cracovią.

To był bardzo emocjonujący wieczór który można określić wieczorem niespodzianek. Na Stadionie Zimowym po dwóch tercjach tyszanie prowadzili 3:1, ale w trzeciej sanoczanie zagrali znakomicie. W pięć minut strzelili cztery gole i wygrali 5:4.

Do nieoczekiwanego rozstrzygnięcia doszło również w Toruniu, gdzie KH Energa pewnie wygrał z Cracovią. Stalowe Pierniki również świetnie zagrały w trzeciej tercji, w której strzeliły cztery gole.

Najbliższy mecz PHL odbędzie się w czwartek. Sanoczanie w ramach 6. kolejki podejmą Tauron Podhale Nowy Targ. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18 i będzie transmitowane na platformie www.polskihokej.tv.