Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

Reprezentacja Juniorów U16

Zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów U16

2 tygodnie temu | 29.07.2022, 13:56
Zgrupowanie Kadry Narodowej Juniorów U16

W dniach 13-19 sierpnia reprezentacja Polski U16 weźmie udział w zgrupowaniu szkoleniowym w Jastrzębiu Zdroju oraz rozegra mecze kontrolne z węgierską drużyną UTE Ujpesti.

Dotyczy: zgrupowania szkoleniowego Kadry Narodowej Juniorów U16 oraz meczów kontrolnych w Jastrzębiu Zdroju w dn. 13 – 19 sierpnia 2022 r.13 sierpnia 2022 r. – Zbiórka zawodników KNJU16 w Jastrzębiu Zdroju,13-16 sierpnia 2022 r. – Konsultacja krajowa w Jastrzębiu Zdroju,17-19 sierpnia 2022 r. – Mecze kontrolne: KNJU16 - UTE Újpesti w Jastrzębiu Zdroju,19 sierpnia 2022 r. – Zakończenie zgrupowania szkoleniowego

Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U16 zostali powołani następujący zawodnicy:

1. Bąk Miłosz – UKS NIEDŹWIADKI SANOK, 2. Biały Mateusz – MOSM TYCHY, 3. Cegliński Juliusz – VHK ROBE VSETIN / CZECHY, 4. Chabior Szymon – MOSM TYCHY, 5. Filip Błażej – MKS SOKOŁY TORUŃ, 6. Gimiński Marcel – MKS SOKOŁY TORUŃ, 7. Gumiński Szymon – MKS CRACOVIA KRAKÓW, 8. Janik Jakub – MOSM TYCHY, 9. Klucznik Szymon – UKS NIEDŹWIADKI SANOK, 10. Kopytko Filip – MMKS PODHALE NOWY TARG, 11. Magner Oskar – HC ENERGIE KARLOVY VARY / CZECHY, 12. Majerczyk Tomasz – MMKS PODHALE NOWY TARG, 13. Majkowski Mateusz – MOSM TYCHY, 14. McGovern Matthew – RED BULL SALZBURG / AUSTRIA, 15. Michalski Kacper – JKH GKS JASTRZĘBIE, 16. Mościcki Maksymilian – AH LEGIA WARSZAWA, 17. Osiadły Mikołaj – JKH GKS JASTRZĘBIE, 18. Skrzypski Jakub – MOSM TYCHY, 19. Słomian Paweł – MOSM TYCHY, 20. Sroka Marcin – MMKS PODHALE NOWY TARG, 21. Staniszkis Witold – OKANGAN ACADEMY / AUSTRIA, 22. Wilczok Wojciech – MOSM TYCHY, 23. Wojciechowski Filip – JKH GKS JASTRZĘBIE, 24. Zachariasz Olaf – HC TORAX PORUBA, 25. Zając Wiktor – JKH GKS JASTRZĘBIE, 26. Ziober Adrian – UKH UNIA OŚWIĘCIM

LISTA REZERWOWA: 1. Antolak Igor – JKH GKS JASTRZĘBIE2. Bober Dominik – MKS CRACOVIA KRAKÓW3. Brynczka Bartosz – MMKS PODHALE NOWY TARG4. Jaworski Tobiasz – KH POLONIA BYTOM5. Leśniok Adam – JKH GKS JASTRZĘBIE6. Makuch Maksym – MOSM TYCHY7. Piątkowski Filip – HC TORAX PORUBA / CZECHY8. Polnar Mieszko – GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK9. Ptaszek Tomasz – MOSM TYCHY10. Stojek Szymon – AH LEGIA WARSZAWA11. Vitek Jakub – MKS SOKOŁY TORUŃ

POWOŁANIA - LINK


Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Główny
Partner Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie
Partner Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Kobiet Dywizji IB
Partner Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie Dywizji 1B
Partnerzy Medialni
Instytucje