< powrót

Obstawianie Hokeja: 12 Praktycznych Porad

3 miesiące temu | 31.01.2024, 18:42 Obstawianie Hokeja: 12 Praktycznych Porad

Najwięksi polscy bukmacherzy hokej mają w swojej ofercie od wielu lat. Jeśli jednak chcesz z sukcesami obstawiać tę dyscyplinę, musisz na jej temat wiedzieć więcej, niż to, że na lodzie często dochodzi do bijatyk, a na boisku gra 6 zawodników w każdej z drużyn. Poznaj nasz poradnik i zacznij zarabiać na obstawianiu hokeja.

Testowanie różnych typów zakładów

Pojedynki hokejowe to jedna z najbardziej dynamicznych gier zespołowych. Z tego względu strony z zakładami oferują dużą różnorodność pod kątem oferty. Obstawiając u bukmachera hokej, możesz skorzystać z następujących zakładów: zwycięzca spotkania, zwycięzca tercji, dokładny wynik spotkania, ilość trafień do bramki. 


Dokładniejsze omówienie dostępnych zakładów na hokej znajdziesz pod tym adresem: https://www.oszustwo.info/bukmacherzy/hokej/

Rozsądne planowanie budżetu u bukmacherów na hokej

Czas na ważną wskazówkę, która przyda Ci się podczas typowania każdej dyscypliny sportowej. Sumiennie kontroluj swoje finanse. Najlepiej ustal budżet, który możesz przeznaczyć na zakłady i pod żadnym pozorem nie przekraczaj tego progu.


Możesz swoje wydatki dokumentować — przyda Ci się tu tradycyjny zeszyt lub tabelka w arkuszu kalkulacyjnym na komputerze.

Opracowanie własnego harmonogramu gier

Ligi hokejowe najczęściej startują na jesień, a rozgrywki trwają do wiosny lub późnej zimy. Naszym zdaniem warto jeszcze przed startem zmagań na lodzie rozpisać dokładny plan działania.


Na pewno masz jakieś swoje ulubione drużyny, które chcesz wytypować podczas meczów hokejowych. Mając taką listę wydarzeń, będziesz mieć pewność, że żaden ważny mecz Ci nie umknie. 

Typowanie zakładów oferowanych przez najlepszych bukmacherów na hokej

Nie trać czasu na strony, które mają ograniczoną ofertę na NHL i Tauron Hokej Ligę. Wybierz te kilka stron, które pozwolą Ci skorzystać z różnych typów zakładów i dadzą Ci dostęp do szerokiej gamy meczów. 


Takich stron w polskim internecie jest kilka — ranking najlepszych znajdziesz pod adresem, do którego link wstawiliśmy na początku tego artykułu. 

Bukmacher hokej jedynie na legalnych stronach

Bukmacherzy na hokej dzielą się na tych renomowanych, legalnych i tych, którzy prowadzą działalność nielegalnie. Sięgaj po ofertę tych pierwszych. Masz wtedy pewność, że nie narażasz się na żadne konsekwencje o charakterze prawnym. 


Typując na legalnych stronach masz pewność, że otrzymasz swoją wygraną — w przypadku nielegalnych firm może być różnie. 

Konsultowanie wyborów ze znajomymi typerami

Jest spora szansa, że masz w swoim gronie osoby, które tak, jak Ty, równie chętnie odwiedzają strony z zakładami bukmacherskimi. Dowiedz się, czy one tak jak Ty chętnie wybierają u bukmachera hokej.


Jeśli tak jest, spróbujcie połączyć swoje siły — dyskutujcie, wspólnie analizujcie swoje kupony, wyciągajcie wnioski. Nie bój się dzielić swoimi przemyśleniami. Jeśli znajdziesz jakąś atrakcyjną promocję w internecie, powiedz o niej swoim znajomym. Gwarantujemy, że oni także odwzajemnią pomocne podejście.

Obstawianie hokeja na chłodno

Jeśli jesteś fanem rozgrywek hokejowych, to na pewno przeżywasz to, co dzieje się na lodzie. Chcąc obstawiać u bukmacherów hokej musisz te emocje związane ze sportem zostawić z boku. Podczas typowania wyników meczów, kieruj się tylko i wyłącznie analizą danych, chłodną kalkulacją. Gwarantujemy, że takie podejście zwiększy Twoją skuteczność.

Wyciąganie maksimum z bonusów u bukmacherów na hokej

Sięgaj po bonusy bukmacherskie. Dzięki nim będziesz mógł wytypować kilka meczów za darmo lub w przypadku nietrafionego kuponu, otrzymasz zwrot pieniędzy. Sprawdź, czy strona, na której chcesz obstawiać, udziela bonusu za korzystanie z aplikacji mobilnej. 


Swoją drogą, instaluj zawsze aplikacje najlepszych bukmacherów na hokej — to wygodny sposób typowania pojedynków hokejowych. 

Praca z własnymi danymi statystycznymi

Od dawna obstawiasz u bukmacherów hokej, ale czujesz, że gdzieś zatraciłeś swoją skuteczność? Zerknij do swoich zakładów z przeszłości. Może się okazać, że szczegółowa analiza przebiegu wydarzeń i Twoich decyzji, pozwoli Ci lepiej skreślać kupony na stronach z zakładami na hokej. 

Śledzenie przewidywań firm bukmacherskich

Bukmacherzy, tworząc kursy na stronach, poświęcają na analizę sporą ilość czasu. Te kursy w zasadzie są odzwierciedleniem realnych szans poszczególnych drużyn. Jeśli więc prowadzące w lidze NHL Vegas Golden Knights gra z zamykającym tabelę Chicago blackhawks, najpewniej kurs na zwycięstwo pierwszej drużyny będzie o wiele niższy niż na sukces zawodników z Chicago.


W takiej sytuacji zaufaj bukmacherom — postaw zgodnie z ich kursami. Możesz oczywiście ryzykować, ale takim sposobem nie osiągniesz długofalowego sukcesu.

Roszady w obrębie składów - ważny czynnik decydujący o zwycięstwie

Śledź meldunki z płynące z poszczególnych drużyn. Interesuj się kontuzjami, wykluczeniami poszczególnych graczy. Załóżmy, że Mateusz Bryk z GKS-u Jastrzębie nie może grać przez kilka najbliższych spotkań. Taka sytuacja jest sporym osłabieniem dla drużyny ze Śląska. 

Analizuj historyczne dane pojedynków między drużyną A i B

Jeśli niedawno dwie drużyny, których pojedynek zamierza wytypować, grały często ze sobą, sprawdź, jak przebiegały te spotkania. Zwróć uwagę, jak oba zespoły radziły sobie, grając przed własną publicznością, a jak w meczach wyjazdowych. 


Prowadząc taką analizę sprawdź, jak spisywali się poszczególni zawodnicy. Może akurat te dane okażą się w Twoim przypadku receptą na sukces podczas obstawiania hokeja.

Obstawianie Hokeja: 12 Praktycznych Porad - wnioski końcowe

Czujesz już, że wiesz, jak zacząć skuteczne obstawianie tej dyscypliny? Bukmacherzy hokej traktują nieco po macoszemu, ale to nic nie szkodzi! Wchodząc na strony renomowanych firm z całą pewnością znajdziesz ofertę, która zagwarantuje Ci atrakcyjne wygrane, a do tego pozwoli Ci przeżywać niesamowite emocje.