Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL środa, 16 marzec 2022 środa, 16 marzec 2022
ZAGŁĘBIE
3-6
POLONIA
Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec
Strzały 34-41
S. Główny Paweł Pomorzewski
S. Główny
S. Liniowy Zachariarz Kadela
S. Liniowy Jakub Śreniawski
Frekwencja 20
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
56:51
Kara (2 min)
Błażej Salamon - Uderzenie kijem
44:51
Kara (20 min)
Mariusz Piotrowski - Kara meczu za niesportowe zachowanie
44:51
Kara (5 min)
28:44
Kara (2 min)
Błażej Salamon - Przeszkadzanie
28:44
Kara (2 min)
Bartłomiej Stępień - Spowodowanie upadku przeciwnika
14:34
Kara (2 min)
05:35
Kara (2 min)
Szymon Luszniak - Atak kolanem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 33

Marcel Kotuła

BR 30

Mikołaj Szczepkowski

41 6 85.4%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 19

Szymon Luszniak

2 min
PO 55

Mateusz Kafel

LS 21

Patryk Jarosz

1
ŚR 7

Andrzej Stojek

1 A
PS 17

Oskar Rzekanowski

1 A
2 Formacja
LO 20

Michał Naróg

PO 16

Kacper Opiłka

LS 91

Mariusz Piotrowski

25 min
ŚR 24

Dominik Kasprzyk

1
PS 22

Jakub Blanik

1 A
3 Formacja
LO 15

Karol Baran

PO 10

Michał Nowak

LS 88

Vladislav Gusev

1
ŚR 29

Andrei Dubinin

PS 77

Atrem Chekaev

1 A
4 Formacja
LO 3

Szymon Brzozowski II

PO 2

Marcel Mazur

LS 92

Emil Kieler

ŚR 9

Teodor Broś

PS 71

Norbert Sekunda

Trener
Grzegorz Klich
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Mateusz Kołodziej

34 3 91.2%
BR 29

Łukasz Wieczorek IV

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 17

Michał Domogała

PO 21

Michał Proczek

LS 16

Błażej Salamon

1 2 A 4 min
ŚR 9

Piotr Bajon

PS 19

Łukasz Dybaś

2
2 Formacja
LO 8

Aleksander Bodora

2 min
PO 14

Bartłomiej Stępień

2 A 2 min
LS 11

Artsiom Senkevich

2 1 A
ŚR 12

Artur Senkevich

2 A
PS 13

Karol Wąsiński

1 A
3 Formacja
LO 18

Mateusz Dworaźny

1
PO 4

Klaudiusz Cuber

LS 2

Paweł Wybiral

ŚR 6

Tomasz Wcisło

PS 10

Sebastian Wicher

4 Formacja
LO 3

Jan Stępień

PO 5

Szymon Gurzyński

LS 15

Arkadiusz Karasiński

ŚR 20

Szymon Maćkowski

PS 7

Mikołaj Kociszewski

Trener
Mariusz Puzio