Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

1 LIGA / MHL sobota, 05 listopad 2022 sobota, 05 listopad 2022
MOSM
2-3D
SOKOŁY
Stadion Zimowy MOSiR Tychy
Strzały 26-28
S. Główny Gąsienica-Makowski Maciej
S. Główny
S. Liniowy Guzda Oskar
S. Liniowy Gwiozda Mateusz
Frekwencja 36
62:35
Zmiana bramkarza
62:35
Zmiana bramkarza
59:35
Zmiana bramkarza
58:54
Zmiana bramkarza
58:34
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
57:49
Kara (2 min)
57:49
Kara (2 min)
48:05
Kara (2 min)
Kacper Łatka - Atak kijem trzymanym oburącz
44:09
Kara (2 min)
Karol Zberek - Przeszkadzanie
40:22
Kara (2 min)
Ivan Kastsechka - Rzucenie na bandę
39:38
Kara (2 min)
39:16
Kara (2 min)
Szymon Kucharski - Uderzenie kijem
35:56
Kara (2 min)
Adam Grzegorczyk - Atak kijem trzymanym oburącz
28:41
Kara (2 min)
Jakub Wenker - Przeszkadzanie
19:53
Kara (2 min)
Oliwier Langner - Atak kijem trzymanym oburącz
19:01
Kara (2 min)
Ivan Kastsechka - Spowodowanie upadku przeciwnika
12:27
Kara (2 min)
12:27
Kara (2 min)
11:44
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
03:49
Kara (2 min)
Oskar Bajwenko - Spowodowanie upadku przeciwnika
02:46
Kara (2 min)
Nadmierna liczba graczy na lodzie
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Bartosz Blach

BR 31

Mateusz Kubiaczyk

28 3 89.3%
Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Ivan Kastsechka

1 A 4 min
PO 8

Adam Grzegorczyk

2 min
LS 87

Szymon Kucharski

2 min
ŚR 88

Igor Ratajczak

4 min
PS 10

Kacper Mużelak

2 Formacja
LO 92

Oliwier Langner

1 2 min
PO 17

Kamil Krzyżowski

LS 14

Patryk Kula

3 Formacja
LO 19

Yakub Kviatkouski

1 1 A
PO 13

Maksymilian Charmuszko

LS 85

Kacper Łatka

2 min
ŚR 45

Wojciech Wilczok

PS 89

Nikodem Wróblewski

1 A
4 Formacja
LO 36

Patryk Majchrzak

Trener
Garbocz Dariusz
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 51

Szymon Guranowski

26 2 92.3%
BR 30

Maksymilian Lisewski

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 5

Marcel Sawicki

PO 16

Natalian Dobrzeniecki

2 A
LS 14

Marceli Stańczyk

ŚR 11

Jan Walczak

3 A
PS 69

Jakub Wenker

2 4 min
2 Formacja
LO 13

Oskar Bajwenko

1 4 min
PO 24

Łukasz Korzestański

LS 34

Karol Zberek

2 min
ŚR 29

Szymon Maćkowski

PS 9

Rafał Podborny

3 Formacja
LO 59

Fiodor Lupanov

PO 27

Vlad Shirin

LS 33

Illia Khromyshyn

2 min
ŚR 10

Kamil Wiwatowski

2 min
PS 15

Nikita Volobuiev

4 Formacja
PO 7

Valentyn Telnov

Trener
Dołęga Jarosław