Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 16 wrzesień 2022 piątek, 16 wrzesień 2022
UNIA
3-0
JASTRZĘBIE
Hala Lodowa MOSiR Oświęcim
Strzały 35-28
S. Główny Długi Robert
S. Główny Niżnik Mateusz
S. Liniowy Nenko Andrzej
S. Liniowy Waluszek Maciej
Frekwencja 1500
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
57:19
Gol
52:34
Kara (2 min)
Mateusz Bryk - Trzymanie przeciwnika
51:39
Kara (2 min)
Kamil Paszek - Spowodowanie upadku przeciwnika
36:59
Kara (2 min)
Kamil Górny - Wysoko uniesiony kij
35:35
Kara (2 min)
Eriks Sevcenko - Wysoko uniesiony kij
35:35
Kara (2 min)
Eriks Sevcenko - Wysoko uniesiony kij
08:33
Kara (2 min)
Peter Bezuska - Atak kolanem
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 65

Linus Lundin

28 🚫 100%
BR 53

Robert Kowalówka

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 58

Filipp Pangelov-Yuldashev

1 A
PO 23

Aleksandrs Jerofejevs

LS 8

Alexander Szczechura

ŚR 78

Michael Cichy

2 A
PS 21

Pavel Padakin

1 1 A
2 Formacja
LO 7

Kristaps Jakobsons

PO 9

Roman Dyukov

LS 63

Tommi Laakso

1
ŚR 61

Krystian Dziubiński

1
PS 77

Teddy Da Costa

3 Formacja
LO 4

Peter Bezuska

2 min
PO 55

Patryk Noworyta

LS 71

Andriy Denyskin

ŚR 44

Łukasz Krzemień

PS 12

Sebastian Kowalówka

4 Formacja
LO 18

Miłosz Noworyta

PO 96

Kamil Paszek

2 min
LS 16

Jan Sołtys

ŚR 10

Dariusz Wanat

PS 25

Erik Ahopelto

Trener
Majkowski Krzysztof
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Bence Balizs

35 3 91.4%
BR 90

Oskar Prokop

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 17

Kamil Górny

2 min
PO 69

Mateusz Bryk

2 min
LS 92

Maciej Urbanowicz

ŚR 14

Dominik Paś

PS 8

Patryk Pelaczyk

2 Formacja
LO 6

Eriks Sevcenko

4 min
PO 5

Eduards Hugo Jansons

LS 31

Mark Kaleinikovas

ŚR 77

Raivo Freidenfelds

PS 29

Antons Sinegubovs

3 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

PO 39

Olli-Petteri Viinikainen

LS 76

Markus Korkiakoski

ŚR 19

Josef Svec

PS 18

Josef Mikyska

4 Formacja
LO 59

Marcin Horzelski

PO 9

Yauheni Kameneu

LS 22

Radosław Nalewajka

ŚR 98

Dominik Jarosz

PS 20

Łukasz Nalewajka

Trener
Kalaber Robert