Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL piątek, 07 styczeń 2022 piątek, 07 styczeń 2022
PODHALE
0-6
ZAGŁĘBIE
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 24-36
S. Główny Michał BACA
S. Główny Sebastian KŁACZYŃSKI
S. Liniowy Mateusz BUCKI
S. Liniowy Jacek SZUTTA
Frekwencja 250
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
56:23
Kara (2 min)
Kasper Bryniczka - Spowodowanie upadku przeciwnika
51:00
Kara (2 min)
Oskar Krawczyk - Spowodowanie upadku przeciwnika
50:43
Kara (2 min)
Ruslan Bashirov - Uderzenie kijem
48:15
Kara (2 min)
Kacper Kamieniecki - Trzymanie przeciwnika
45:27
Kara (2 min)
39:54
Kara (2 min)
Damian Tomasik - Przeszkadzanie
38:20
Kara (2 min)
38:20
Kara (2 min)
27:30
Kara (2 min)
Robert Mrugała - Przeszkadzanie
21:57
Kara (2 min)
Martin Przygodzki - Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
21:57
Kara (2 min)
Martin Przygodzki - Opóźnianie gry
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 50

Paweł Bizub

36 6 83.3%
BR 72

Oskar Polak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Damian Tomasik

2 min
PO 77

Robert Mrugała

4 min
LS 22

Gleb Bondaruk

ŚR 9

Bartłomiej Neupauer

PS 88

Andrei Chvanchikov

2 Formacja
LO 52

Pavel Elshanskii

PO 6

Patryk Wsół

LS 86

Filip Wielkiewicz

ŚR 13

Kasper Bryniczka

2 min
PS 20

Marcin Kolusz

3 Formacja
LO 44

Damian Szurowski

PO 8

Kacper Kamieniecki

2 min
LS 12

Jakub Worwa

ŚR 25

Adrian Słowakiewicz

PS 11

Łukasz Siuty

4 Formacja
LO 40

Jakub Malasiński

LS 14

Wiktor Bochnak

ŚR 71

Bartłomiej Wsół

PS 4

Marat Saroka

Trener
Andrei GUSOV
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 99

Andrei Filonenko

24 🚫 100%
BR 34

Michał Czernik

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 15

Michał Naróg

PO 17

Mikhail Syroezhkin

LS 78

Yevgeni Nikiforov

2 2 A 2 min
ŚR 10

Aleksandr Vasilev

5 A 2 min
PS 22

Ruslan Bashirov

2 2 A 2 min
2 Formacja
LO 37

Armen Khoperia

PO 96

Oskar Jaśkiewicz (x)

1 A
LS 32

Damian Piotrowicz

ŚR 13

Jarosław Rzeszutko

PS 11

Martin Przygodzki

4 min
3 Formacja
LO 27

Szymon Luszniak

PO 4

Oskar Krawczyk

2 min
LS 19

Kamil Sikora

1
ŚR 18

Tomasz Kozłowski

PS 88

Lukas Lundvald Nielsen

1 A
4 Formacja
LO 6

Aleksander Gniewek

PO 57

Dominik Nahunko

1 A
LS 87

Jakub Blanik

ŚR 8

Andrei Dubinin

1
PS 98

Michał Bernacki

Trener
Grzegorz KLICH