Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com
Polski Hokej | Oficjalny serwis
home

Home

search

Odkryj

wifi_tethering Na żywo emoji_events Rozgrywki tag

Social Media

PHL środa, 16 listopad 2022 środa, 16 listopad 2022
PODHALE
5-8
JASTRZĘBIE
Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ
Strzały 27-31
S. Główny Bartosz Kaczmarek
S. Główny Sebastian Kryś
S. Liniowy Jacek Szutta
S. Liniowy Sebastian Iwaniak
Frekwencja 200
60:00
Zmiana bramkarza
60:00
Zmiana bramkarza
59:09
Zmiana bramkarza
58:18
Zmiana bramkarza
58:18
Czas
43:10
Czas
36:20
Kara (2 min)
Filip Wielkiewicz - Uderzenie kijem
33:33
Gol
33:25
Kara (2 min)
Tomash Jelinek - Spowodowanie upadku przeciwnika
23:45
Kara (2 min)
16:43
Kara (2 min)
Olli-Petteri Viinikainen - Spowodowanie upadku przeciwnika
08:35
Kara (2 min)
Mateusz Bryk - Spowodowanie upadku przeciwnika
00:00
Zmiana bramkarza
00:00
Zmiana bramkarza
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 50

Paweł Bizub

30 7 76.7%
BR 72

Oskar Polak

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 89

Tomash Jelinek

2 min
PO 77

Robert Mrugała

LS 91

Fabian Kapica

1
ŚR 9

Bartłomiej Neupauer

2
PS 17

Rene Svitana

1 A
2 Formacja
LO 28

Ondrej Volrab

PO 7

Lukas Zorko

1 A
LS 11

Martin Przygodzki

ŚR 15

Damian Tomasik

1 A
PS 86

Filip Wielkiewicz

1 2 min
3 Formacja
LO 21

Eetu Moksunen

PO 2

Oleksandr Aleksandrov

LS 96

Patrik Fric

1
ŚR 88

Oleksii Vorona

1 A
PS 34

Alex Maunula

4 Formacja
LO 16

Dominik Szlembarski

PO 4

Marat Saroka

LS 14

Wiktor Bochnak

ŚR 25

Adrian Słowakiewicz

1 A
PS 8

Łukasz Kamiński

1 A
Trener
Marcel Skokan
Poz Nr Imię i Nazwisko S - GP - %O
Bramkarze
BR 1

Bence Balizs

27 5 81.5%
BR 35

Michał Kieler

Poz Nr Imię i Nazwisko (G / A / PIM)
1 Formacja
LO 16

Arkadiusz Kostek

1
PO 39

Olli-Petteri Viinikainen

2 min
LS 92

Maciej Urbanowicz

1 2 A 2 min
ŚR 14

Dominik Paś

PS 77

Raivo Freidenfelds

2 Formacja
LO 17

Kamil Górny

PO 5

Eduards Hugo Jansons

LS 31

Mark Kaleinikovas

1 3 A
ŚR 25

Josef Mikyska

4 A
PS 19

Josef Svec

3
3 Formacja
LO 6

Eriks Sevcenko

1 A
PO 69

Mateusz Bryk

2 min
LS 8

Patryk Pelaczyk

1 1 A
ŚR 98

Dominik Jarosz

1 A
PS 29

Antons Sinegubovs

1 1 A
4 Formacja
LO 9

Yauheni Kameneu

PO 59

Marcin Horzelski

LS 22

Radosław Nalewajka

ŚR 20

Łukasz Nalewajka

PS 40

Marcin Płachetka

Trener
Robert Kalaber