Emocjonujący początek 17. kolejki TAURON Hokej Ligi

6 miesięcy temu | 02.11.2023, 20:12

W czwartek, 2 listopada wystartowała 17. kolejka TAURON Hokej Ligi. Kibice w Jastrzębiu zobaczyli zacięte starcie gospodarzy z drużyną z Krakowa. Mecz zakończył się wygraną przyjezdnych wynikiem 6:4.

Spotkanie rozpoczęło się spokojnie – w pierwszej tercji obie drużyny oddały po jednym celnym strzale na bramkę. Gorąco zrobiło się w drugiej tercji, podczas której gole padały niemal co chwilę. JKH umieściło krążek w bramce przeciwnika dwa razy, podczas gdy Cracovia trafiła celnie aż cztery razy. Pomimo dalszej zaciętej walki, w trzeciej tercji gospodarzom nie udało się wybronić. Mecz zakończył się wynikiem 4:6.