Reprezentacja U20 weźmie udział w konsultacji krajowej w Giżycku oraz w turnieju Baltic Cup w Kownie. W dniach 10-12 listopada Biało-Czerwoni zagrają z Litwą, Rumunią i Estonią.
7 listopada 2022 r. – Zbiórka zawodników KNJU20 w Katowicach-Janowie, wyjazd do Giżycka,
7-8 listopada 2022 r. – Konsultacja krajowa w COS OPO Giżycko,
9 listopada 2022 r. – Wyjazd do Kowna/Litwa,
10 listopada 2022 r. – Mecz międzypaństwowy Litwa U20 – Polska U20,
11 listopada 2022 r. – Mecz międzypaństwowy Polska U20 – Rumunia U20,
12 listopada 2022 r. – Mecz międzypaństwowy Polska U20 – Estonia U20,
12 listopada 2022 r.– Powrót do Polski, zakończenie zgrupowania szkoleniowego.
Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U20 zostali powołani następujący zawodnicy:
Buczek Dominik MKS Cracovia Kraków
Chodor Błażej KS Katowice Naprzód Janów / SMS PZHL Katowice
Ciepielewski Piotr KS Katowice Naprzód Janów
Cychowski Michał Krefelder EV 1981 U 19 / Niemcy
Dulęba Marcin Niedźwiadki MOSiR Sanok
Gromadzki Adrian HC Dynamo Pardubice U 20 / Czechy
Karasiński Arkadiusz BS Polonia Bytom / absolwent SMS PZHL Katowice
Kurnicki Oliwier MKS Sokoły Toruń / SMS Toruń
Kusak Michał HC Energie Karlove Vary U 20 / Czechy
Kusak Patryk HC Olomouc U 20 / Czechy
Laskowski Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk
Lisewski Maksymilan MKS Sokoły Toruń / absolwent SMS Toruń
Maciaś Kacper KS Katowice Naprzód Janów
Maćkowski Szymon MKS Sokoły Toruń / absolwent SMS PZHL Katowice
Menc Aleks HC Energie Karlove Vary U 20 / Czechy
Nawrocki Michał Dusseldorfer EG U 20 / Niemcy
Nowak Michał UKS Zagłębie Sosnowiec
Schafer Eryk MKS Sokoły Toruń / SMS Toruń
Sobecki Karol MOSM Tychy
Stępień Jan BS Polonia Bytom / absolwent SMS PZHL Katowice
Ślusarczyk Jakub HC Vitkovice Ridera U 20 / Czechy
Wilk Jakub BS Polonia Bytom / absolwent SMS PZHL Katowice
Wiszyński Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
Wróbel Marlon UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
Wybiral Paweł BS Polonia Bytom / absolwent SMS PZHL Katowice
Zawodnicy rezerwowi:
Grobelkiewicz Tomasz BS Polonia Bytom / absolwent SMS PZHLKatowice
Gurzyński Szymon BS Polonia Bytom / absolwent SMS PZHL Katowice
Kaczkowski Gabriel UKH Unia Oświęcim
Klimowski Szymon MMKS Podhale Nowy Targ
Kociszewski Mikołaj BS Polonia Bytom / absolwent SMS PZHL Katowice
Kolat Dominik AZ Heimstaden Haviriv U 20 / Czechy
Kucharski Szymon MOSM Tychy
Malasiński Kacper MMKS Podhale Nowy Targ
Michalski Jakub MMKS Podhale Nowy Targ
Mularczyk Jakub BS Polonia Bytom / absolwent SMS Toruń
Napiórkowski Patryk MKS Sokoły Toruń / SMS Toruń
Rudnicki Aleksender HC Helsingborgs HC J20 / Szwecja
Sienkiewicz Filip UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok
Szczepkowski Mikołaj UKS Zagłębie Sosnowiec
Szlembarski Dominik MMKS Podhale Nowy Targ
Włodara Olaf AZ Heimstaden Havirov / Czechy
Zając Wojciech UKH Unia Oświęcim / absolwent SMS PZHL Katowice
Kierownictwo KN Juniorów U20:
Artur Ślusarczyk Trener główny KN Juniorów U20
Arkadiusz Burnat Trener asystent KN Juniorów U20
Bartłomiej Nowak Trener asystent KN Juniorów U20
Paweł Milart Serwisant KN Juniorów U20
Arkadiusz Ogaza Fizjoterapeuta KN Juniorów U20
Szymon Pham Van Fizjoterapeuta KN Juniorów U20
Marta Zawalska Kierownik KN Juniorów U20
POWOŁANIA - LINK