TAURON Hokej Liga: Stalowe Pierniki lepsze od Pasów

6 miesięcy temu | 17.10.2023, 21:47

We wtorek, 17 października odbył się mecz w ramach 28. kolejki TAURON Hokej Ligi pomiędzy KH Energa Toruń a Comarch Cracovią. Spotkanie zakończyło się serią rzutów karnych. Miejscowi wygrali 5:4, a znakomity debiut zaliczył Matthew Sozanski.

Znowu starcie pomiędzy drużyną z grodu Kopernika, a Cracovią dostarczyło mnóstwo emocji. Po 60 minutach był remis, również dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. W karnych lepsi byli gospodarze. Karnego wykorzystał obrońca Matthew Sozanski. Kanadyjczyk wcześniej zdobył bramkę w pierwszej tercji.

A już w środę, 18 października GKS Katowice zagra na Stadionie Zimowym z GKS Tychy, a stawką będzie Superpuchar Polski.

Następna pełna kolejka TAURON Hokej Ligi – trzynasta - odbędzie się w piątek, 20 października. JKH zagra z Podhalem (18:00), Unia z GKS Tychy (18:00), Marma Ciarko STS z Zagłębiem (18:00), a Cracovia z liderem z Katowic (18:30).

Mecze będą transmitowane na żywo na platformie polskihokej.tv. Aktualności, skróty oraz materiały wideo będą publikowane na oficjalnej stronie www.polskihokej.eu.