Reprezentacja Polski

Zakończenie turnieju w Coventry. Japończycy pokonują Biało-Czerwonych

1 rok temu | 12.02.2023, 21:35

Polacy zagrali dziś w Euro Ice Hockey Challenge z reprezentacją Japonii. Pomimo zawziętej walki Biało-Czerwoni kończą turniej w Coventry przegraną 3:4.

Dzisiaj zakończył się turniej Euro Ice Hockey Challenge. W piątek Polacy rozgromili drużynę z Rumunii wynikiem 8:0. Kolejnego dnia nie poszło im tak łatwo z gospodarzami. Brytyjczycy wygrali z Orłami 4:1.

Ostatnim przeciwnikiem, przed którym stanęli Polacy była Japonia. Dzisiejszy mecz był bardzo wyrównany. W pierwszej tercji jedyny gol padł ze strony Polaków. W drugiej części spotkania obie drużyny zdobyły po jednym punkcie. Trzecia tercja zakończyła się remisem 3:3. O zwycięstwie Japończyków zadecydowała dogrywka. Pomimo zawziętej walki, Biało-Czerwoni żegnają się z Coventry przegraną 3:4.